New Items
2026-01-06
5747
users online
Recipes
» id:752
Skills
Ingredients
Results
Clothcraft (10)
Name
Cost
Rate
Earth Crystal
250
Grass Thread
4000
0.44107106757576
Grass Cloth
10000
0.27157919909534
Cotton Cloth
x2
1833.3333333333
0.28586251071984
Total Cost
16083.333333333
Name
HQ
Value
Profit
Rate
Vagabond's Hose
0
30000
13916.666666667
0.037309128828733
Nomad's Hose
1
20000
3916.6666666667
0.011291267878645
Login
-
Register
advertisements